Outsourcing IT

Opieka informatyczna dla każdej firmy, strony i sklepy internetowe, domeny, hosting

W dzisiejszych czasach każda firma wymaga wsparcia ze strony odpowiedniego działu IT. Jednak zatrudnienie z początku jednej osoby a w późniejszym okresie kilku niesie za sobą konkretne i często wysokie koszty. Na szczęście problemy w kwestiach sprzętu informatycznego czy oprogramowania nie są częste więc w pewnych sytuacjach zatrudnienie pracowników do działu IT staje pod znakiem zapytania.

Opieka informatyczna dla małych i dużych firm.

Podpisanie umowy z firmą świadczącą usługi outsourcingu IT zapewnia Państwu pełną opiekę informatyczną naszych specjalistów zgodnie ze stawianymi wymogami w odpowiednim zakresie czasowym.

Świadczymy usługi nie tylko polegające na szybkim usuwaniu awarii sprzętowych, problemów z siecią czy oprogramowaniem ale także pełne wsparcie merytoryczne potrzebne przy dalszym rozwoju Państwa biznesu z zakresu doboru odpowiednich rozwiązań IT jak i szkoleń.

Wspieramy każde przedsiębiorstwo – od firm jednoosobowych do dużych instytucji.

I co najważniejsze – wszelkie koszty związane z naszymi usługami w pełni mogą Państwo uwzględnić w swoich kosztach upraszczając formalności do minimum (rozliczenie na podstawie faktury VAT + umowy serwisowej SLA = brak umów zleceń, o pracę, deklaracji i rozliczeń z US czy ZUS).

Nawiązanie umowy serwisowej z naszą firmą zapewnia Państwu nie tylko pełne wsparcie w kwestiach IT ale co najważniejsze pozwala generować dodatkowe oszczędności.

Tworzenie, modernizacja, serwis sieci komputerowych

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony i serwisy internetowe włączając w to e-commerce (sklepy internetowe). Zapewniamy opiekę serwisową nad nowym serwisem oraz hosting. Pośredniczymy w zamówieniu domeny internetowej.

Modernizujemy i wspieramy także już istniejące serwisy i sklepy internetowe.

W przypadku zainteresowania – zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz kontaktu.

KONTAKT

Nie znalazłeś potrzebnych informacji na naszej stronie?
Zależy Tobie na indywidualnej ofercie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Outsourcing IT

DANE KONTAKTOWE

S83 Kruczkowski Łukasz
Adres: ul. Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice

Tel: (+48) 667 489 304
E-mail: skrzynka@s83group.pl

NIP: 6312535748
REGON: 241428270

Godziny pracy biura:
Pon. - Pt. od 8:00 do 16:00

NAPISZ DO NAS

15 + 12 =