+48 530 048 414 skrzynka@s83group.pl

Instalacje elektryczne

Wykonamy projekt instalacji elektrycznej od podstaw. Przeprowadzimy instalację elektryczną i elektrotechniczną w każdym nowo powstałym lub istniejącym budynku. Zadbamy o każdy szczegół tak aby korzystanie z nowopowstałej instalacji było bezpieczne.

Instalujemy także rozwiązania oparte o automatykę budynków (tzw. inteligentny dom) – w pełni zintegrowane systemy pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi, bramami wjazdowymi, zraszaczami ogrodowymi i innym sprzętem elektrycznym przy pomocy dedykowanych aplikacji czy też urządzeń mobilnych.

W naszej pełnej ofercie znajdą Państwo między innymi takie rozwiązania jak:

  • projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych
  • systemy inteligentne
  • automatyka budynków
  • kontrola dostępu
  • pomiary elektryczne
  • serwis techniczny
  • pogotowie elektryczne 24H/7 dni w tygodniu
  • usługi podwykonawcze
  • doradztwo
Potrzebujesz pomocy

Zadzwoń już teraz!
+48 530 048 414

Oferujemy usługi pogotowia technicznego dla firm i osób prywatnych. Nasi technicy są dostępni do Państwa dyspozycji przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu.

Przed kontaktem prosimy przygotować w miarę szczegółowy opis problemu, adres oraz termin dostępności.

Nasz konsultant udzieli Państwu natychmiast informacji o możliwym przybyciu technika oraz wstępną wycenę usługi.

Po uzyskaniu zgody na realizację usługi – oczekują już Państwo wyłącznie na przybycie naszego pracownika.

 

W naszych instalacjach stosujemy rozwiązania takich firm jak:

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

u

Czy aby skorzystać z usługi pogotowia technicznego potrzebna jest umowa?

Nie, usługa dedykowana jest dla każdego – osób prywatnych i firm. Każdy z Państwa może skorzystać z usługi pogotowia elektrycznego praktycznie o każdej porze dnia. Wystarczy telefon i krótka rozmowa z naszym pracownikiem celem poznania szczegółów wykonania usługi.

Firmy posiadające stosowną umowę SLA mogą liczyć na bardziej przystępne ceny i czas reakcji.

u

Sposób płatności? Paragon? Faktura?

Za usługi przyjazdu technika oraz wykonania prac mogą Państwo płacić gotówką, przelewem (wykonanym na miejscu z potwierdzeniem elektronicznym) lub kartą płatniczą. W niektórych przypadkach istnieje możliwość realizacji płatności odroczonej – wyłacznie na fakturę VAT.

Paragon lub faktura wysyłana jest zawsze elektronicznie w dniu wykonania usługi.

u

Czy wykonanie wyceny lub projektu jest odpłatne?

Wycena wstępna kosztów instalacji zwykle jest darmowa. Wycena prz udziale naszego technika (często niezbędna) czyli z wizją lokalną jest odpłatna (płacą Państwo za dojazd oraz czas pracy naszego pracownika). W przypadku skorzystania z aszych usług w zakresie instalacji – koszty wyceny zostaną odjęte od końcowej faktury rozliczeniowej przedstawionej na koniec wykonanych prac.

Przygotowanie pełnego kosztorysu inwestorskiego jest dodatkowo odpłatne w każdym przypadku – cena ustalana indywidualnie.

u

Jaki jest rzeczywisty czas reakcji pogotowia elektrycznego - od wezwania do przyjazdu technika?

Czas oczekiwania uzależniony jest od godziny wezwania jak i obłożenia naszej ekipy serwisowej. Zwykle jednak reagujemy jeszcze tego samego dnia a czas oczekiwania nie jest dłuższy aniżeli 4 godziny od wezwania – często udaje się dotrzeć do 1,5 godziny od wezwania.

Czynnikiem wpływającym na czas reakcji jest także lokalizacja wezwania. Najszybciej realizujemy usługi na terenie Gliwic i miejscowości ościennych.

u

Jak uzyskać wycenę nowej instalacji elektrycznej lub modernizacji czy naprawy istniejącej już instalacji?

W takim przypadku prosimy skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego powyżej i wypełnić wszystkie ważne dla nas pola. Po otrzymaniu od Państwa takiego zgłoszenia jestesmy w stanie przedstawić wstępną wycenę usługi.

Pełna wiążąca wycena będzie możliwa po umówieniu się na wizję lokalną naszego pracownika w miejscu instalacji oraz przedstawieniu Państwa wymagań i przygotowaniu pełnego kosztorysu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Zapoznałem się także z polityką prywatności i ją akceptuję. (zgoda wymagana)

S83 Kruczkowski Łukasz

NIP: 6312535748

Adres siedziby

44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10

Telefon kontaktowy

+48 530 048 414

Adres e-mail

skrzynka@s83group.pl