+48 530 048 414 skrzynka@s83group.pl

Systemy alarmowe

Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń elektronicznych takie jak systemy alarmowe, telewizji dozorowej, kontroli dostępu wraz z monitoringiem IP (dedykowane bezpośrednie powiadomienie o zagrożeniu klienta) oraz monitoringiem do firm ochrony mienia.

W naszej ofercie znajdują się systemy przewodowe, bezprzewodowe jak i rozwiązania hybrydowe łaczące obie te technologie. Do instalacji wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm takich jak DSC, Satel, Aritech czy Napco.

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na stworzenie rozwiązania dedykowanego pod klucz zawierającego w sobie wszelkie nowinki techniczne. System alarmowy nie tylko powiadamia o niebezpieczeństwie czy włamaniu ale także dba aktywnie o bezpieczeństwo jego użytkowników (mieszkańców domu czy mieszkania bądź Twoich pracowników). Pozwala na automatyczne odcięcie dopływu wody w przypadku wykrycia nieszczelności w instalacji czy gazu w przypadku wykrycia wycieku lub pożaru. 

Nowoczesny system alarmowy nie musi być trudny w obsłudze, poza klasycznym sterowaniem z dedykowanego manipulatora (klawiatury) tradycyjnej lub wyposażonej w wyświetlacz LCD (także w wersji dotykowej) możemy sterować nim przy pomocy dedykowanej aplikacji, telefonu komórkowego czy komend SMS.

W podsumowaniu, co znajdą Państwo w naszej ofercie:

  • projektujemy systemy bezpieczeństwa od podstaw pod klienta
  • systemy alarmowe
  • telewizja dozorowa
  • kontrola dostępu
  • monitoring IP
  • monitoring tradycyjny
  • serwis i naprawa systemów alarmowych
  • pogotowie alarmowe 24H/7 dni w tygodniu
Pogotowie techniczno – alarmowe 24H/7

Potrzebna pomoc? Pisz!
skrzynka@s83group.pl

Masz problem z systemem alarmowym lub monitoringiem wideo? Potrzebujesz szybko przywrócić go do stanu sprzed awarii? Kupiłeś mieszkanie lub dom z zainstalowanym systemem lecz nie znasz jego obsługi? Utracone kody bezpieczeństwa? 

Proponujemy swoje usługi szybkiego pogotowia alarmowego dostępnego przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu – działamy na terenie Gliwic i miejscowości przyległych. Opcjonalnie w miarę możliwości na terenie całego Śląska.

Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat naszych usług lub poproś o wycenę przy pomocy formularza kontaktowego.

 

Sygnalizator na budynku mieszkalnym

W naszych instalacjach stosujemy rozwiązania takich firm jak:

Alarm w domu mieszkaniu firmie naprawa montaz serwis
Alarm w domu mieszkaniu firmie naprawa montaz serwis
F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

u

Jakie są koszty instalacji systemu alarmowego?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania instalacji, doboru czujników i urządzeń wykonawczych jak i klasy centrali.

Do zabezpieczenia typowego 3 pokojowego mieszkania przy użyciu systemu hybrydowego (przewodowo – bezprzewodowego) bez sygnalizatora zewnętrznego z modułem monitorowania i powiadomienia GSM + manipulator LCD (bez panelu dotykowego) z opcją dalszej rozbudowy to koszt około 2500 zł netto wraz z instalacją.

u

Czy warto reanimować wieloletnią instalację alarmową?

Tutaj często wydaje nam się, że stara nawet 20 letnia instalacja będzie nieopłacalna w naprawie. To mylne pojęcie – urządzenia dawnej klasy „C” lub „S” wg Techom’u często są lepiej wykonane niż większość tanich nowych rozwiązań. Centrale wykonane w technologii przewlekanej bez montażu SMD mimo swoich mniejszych możliwości mogą nadal stanowić serce dużego poważnego systemu alarmowego.

W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym technikiem, pdczas wizji lokalnej lub rozmowy telefonicznej będziemy mogli ocenić wstępnie koszty naprawy i modernizacji systemu i pomóc podjąc decyzję odnośnie modernizacji systemu.

u

Zlecę instalację alarmu firmie ochroniarskiej - będzie taniej i wszystko na jednej umowie.

To prawda, często firmy zajmujące się ochroną mienia w swojej ofercie posiada instalację systemów alarmowych wraz z umową na usługę monitorowania (zwykle na 24 miesiące). Koszt instalacji systemu często jest bardzo atrakcyjny lecz niestety jest to zwykle podyktowane wyborem słabego serca całej instalacji (centrali alarmowej) oraz niskiej jakości wykonania instalacji przez podwykonawców (nie z ich złej woli lecz woli i maksymalnie określonych kosztów przez inwestora – firmę ochroniarską).

System alarmowy powinien działać bezawaryjnie przez długie lata i wymagać wyłącznie corocznych przeglądów i ew. wymiany podzespołów eksploatacyjnych takich jak akmulatory czy baterie.

Systemy oferowane przez większość (na szczęście nie wszystkie) firm ochrony to słabej jakości produkty do podstawowych zabezpieczeń bez możliwości rozbudowy o funkcje inteligentne, bez możliwości sterowania zdalnego przez komputer lub telefon.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Zapoznałem się także z polityką prywatności i ją akceptuję. (zgoda wymagana)

S83 Kruczkowski Łukasz

NIP: 6312535748

Adres siedziby

44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10

Telefon kontaktowy

+48 530 048 414

Adres e-mail

skrzynka@s83group.pl